Dziwny obiekt na niebie w Zambii! Internauci podzieleni!

Od kilku dni sieć obiega zdjęcie dziwnego obiektu, który miał się rzekomo pojawić w Zambii w miasteczku Kitwe. Na jego widok tamtejsi mieszkańcy mieli rzekomo uciekać w popłochu, a jedynym dowodem w całej sprawie jest poniższa fotografia. Jak to w podobnych przypadkach bywa, zdjęcie wywołało w internecie niemałe poruszenie.

Jedni się śmieją twierdząc, że to Dementor. Inni są zdania, że za całą sprawą stoi być może amerykański rząd testujący owiane legendą technologie Haarp czy też Blue Beam. Zdarzenie z zambijskiego Kitwe, którego świadkami miało być kilkadziesiąt osób, pobudziło wyobraźnię internautów z całego świata.

Reklama

W Polsce całą sprawą zainteresowali się twórcy kanału Inne Medium, którzy omówili ją w poniższym materiale wideo:

Co o tym wszystkim sądzicie? Myślicie, że byliśmy świadkami kontaktu z jakąś obcą cywilizacją, za wszystkim stoi wojsko albo to tylko czyjś kawał czy też nietypowa akcja marketingowa?

Zastanawiający jest fakt, że jedyny dowód rzekomo niezwykłych wydarzeń w Kitwe to wyłącznie powyższe zdjęcie i nikt nie pokusił się o nagranie choćby krótkiego wideo. Wam też daje to do myślenia? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Największe zagadki w historii ludzkości

Słynne tajne bractwa i stowarzyszenia

W tym domu dzieje się coś dziwnego. Nawiedziły go duchy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zjawiska paranormalne | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje