Dzielny 2-latek ratuje swojego brata bliźniaka! - wideo

Oglądając to nagranie aż trudno uwierzyć, że jego bohater ma raptem 2 lata. Zachowuje się on bowiem na nim tak rozsądnie, że pozazdrościć mógłby mu tego niejeden dorosły. W grę wchodziło jednak życie i zdrowie jego brata.

Do zdarzenia zarejestrowanego na nagraniu doszło w amerykańskim mieście Utah. Jego bohaterami są Bowdy i Brock Shoff, para bliźniąt w wieku 2 lat. Chłopcy znajdowali się w swoim pokoju i pochłonięci zabawą postanowili wspiąć się na znajdującą się w pomieszczeniu szafkę.

Gdy na nią weszli ta się przeważyła i przygniotła oraz poturbowała Brocka. Bowdy miał trochę więcej szczęścia, dzięki czemu udało mu się pomóc bratu. Wszystko uchwyciła zainstalowana w pokoju chłopców kamera.

Reklama

Nagranie z bohaterskim czynem jednego z 2-latków ma już na YouTubie przeszło 5,6 miliona wyświetleń. Komentujące je osoby dziwią się, że dzieciom nie pomogło żadne z rodziców.

Jak wyjaśniła jednak matka bliźniaków, do zdarzenia doszło wcześnie rano, gdy zupełnie nieświadoma tego co się dzieje spała ona jeszcze w tym czasie w innym pokoju. Na szczęście na miejscu był Bowdy, którego po tym co zrobił media w USA okrzyknęły mianem Superchłopca. Wcale się temu nie dziwimy!

Zobacz również:

Prawie go zagłodzono. Przeżył i zmienił się nie do poznania!

Znalazł pod choinką coś, czego nie można kupić. Jego historia rozczuliła miliony internautów!

Znany go cały internet. Wykorzystał swoją sławę, by pomóc choremu tacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje