Dziękujemy! Daliście radę! - to wideo dla piłkarzy trzeba zobaczyć!

Oglądając to wideo będziecie mieli ciarki na całym ciele - jego autor w niecałych dwóch minutach zmieścił potężną dawkę emocji, jaka towarzyszyła nam w czasie eliminacji do Euro 2016 oraz w trakcie samego turnieju, przy okazji występów reprezentacji Adama Nawałki. Musicie to zobaczyć!

Autorem kompilacji jest niejaki jaszczur64PL, który wideo podsumowujące eliminacje do Euro 2016 i występy Polski na tym turnieju umieścił na swoim kanale na YouTubie. Materiał ukazał się w sieci jeszcze przed meczem z Portugalią, ale mimo tego tkwiąca w nim olbrzymia energia z pewnością sprawi, że będziecie mieli ciarki na całym ciele!

Reklama

Występu reprezentacji na Euro chyba nie można było podsumować lepiej! Autor tego nagrania spisał się na piątkę! Nam nie pozostaje nic innego jak tylko mu pogratulować! Podziękowania należą się oczywiście także naszym piłkarzom, którzy swoimi występami na francuskich boiskach dali nam wiele powodów do dumy! Dziękujemy! Daliście radę!

Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie też ten z niezwykłą wersją polskiego hymnu. Powinna przypaść wam do gustu. Wideo znajdziecie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Euro 2016 | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje