Dzięki temu urządzeniu sam zrobisz sobie pyszną pizzę!

Zawsze myślałeś o tym, żeby samemu robić sobie pizzę, ale nigdy nie miałeś do tego właściwego sprzętu? Ta zamawiana przez telefon bądź internet przestała spełniać twoje oczekiwania? Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł teraz sam zrobić sobie wymarzoną pizzę, ze składnikami jakie tylko przyjdą ci do głowy!

Pizzacraft Pizzeria Pronto Stovetop Pizza Oven to urządzenie prosto z serwisu Amazon, które od jakiegoś czasu robi w sieci prawdziwą furorę. Dzięki niemu wielbiciele słynnego włoskiego przysmaku mogą go sobie teraz przyrządzić w domu w taki sposób, by pizza smakowała i wyglądała jak ta z prawdziwej włoskiej pizzerii.

Reklama

Ktoś powie, że pizza wypieczona w warunkach domowych nie jest żadnym odkryciem, bo można ją przygotować przy pomocy zwykłego piekarnika. Zgadza się, ale jeżeli zdarzało się ją wam robić wiecie, że często nie smakuje ona tak jak ta z pizzerii. Czasem ciasto wychodzi za grube, innym razem pizza jest za miękka albo przypalona. Z tym urządzeniem już wam to nie grozi.

Specjalna przemyślana konstrukcja Pizzacraft Pizzeria Pronto Stovetop Pizza Oven sprawia, że zrobiona w nim pizza wygląda i smakuje jak ta wypieczona w tradycyjnym piecu we włoskiej pizzerii.

Cena urządzenia może trochę odstraszać - w przeliczeniu na polskie pieniądze wynosi około 670 złotych, ale jeżeli jesteście fanami pizzy i lubicie się nią często zajadać, a do tej pory polegaliście tylko na zamówieniach przez telefon i internet, inwestycja szybko się zwróci. Gdybyście chcieli więc zamówić to niezwykłe urządzenie znajdziecie je tutaj.

Zobacz również:

Ilość cukru w tych produktach mocno cię zaskoczy!

Siostrzeniec założyciela KFC zdradził przepis na słynną panierkę!

Takiego sera jeszcze nie widziałeś!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kuchnia | jedzenie | Wynalazki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje