Dzięki tej bluzie możesz mieć kota zawsze przy sobie!

Japończycy mają naprawdę szalone pomysły. Właśnie wymyślili bluzę, w której właściciele kotów mogą nosić swoich pupilów i mieć ich zawsze przy sobie - w pełnym tego słowa znaczeniu! Zobaczcie to koniecznie!

Bluza na kota - lub mniejszego psa - to dzieło japońskiej firmy Uni Habitat, zajmującej się produkcją akcesoriów dla zwierząt. Ubranie, o którym mowa to specjalna letnia edycja wcześniej przedstawionego produktu, pozbawiona rękawów, ale za to z kapturem. Jej najważniejszym elementem jest jednak znajdująca się na przodzie kieszeń, w której właściciel może nosić swojego pupila.

Reklama

Jak widać na nagraniu bluza ma też specjalne ściągacze zakończone pluszowymi pomponami, dzięki którym ze swoim zwierzakiem np. w czasie spaceru można się dodatkowo pobawić.

Producent informuje, że bluzę wykonano ze stuprocentowej, podwójnie tkanej bawełny, która zapewnić ma noszącej ją osobie i jej zwierzakowi odpowiedni komfort w ciepłe dni. Gdyby okazało się to niewystarczające bluza ma też jeszcze jedną małą kieszonkę, do której można włożyć lód chłodzący pupila. Oprócz tego wewnętrzną warstwę kieszeni wypełnia wyjmowana poszewka, co może okazać się szczególnie przydatne wtedy, gdy zwierzę zechce zaznaczyć swój teren.

Póki co bluzę można kupić jedynie za pośrednictwem japońskiego Amazona. Kosztuje ona tam około 190 złotych. Tak, wiemy, całkiem sporo, ale gdyby ktoś z was był zainteresowany, bluzę znajdziecie tutaj.

Jeżeli zainteresował was ten materiał, więcej ciekawych zwierzęcych tematów znajdziecie na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koty | moda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje