Dziecko śpiące na głowie? To zdjęcie zszokowało internautów

Pewna Amerykanka chcąc być dobrą ciocią postanowiła zaopiekować się swoją siostrzenicą. Dzień, w którym się nią zajęła zapamięta do końca życia. Wszystko za sprawą pozycji, w której zasnęła mała. Zdjęcie, na którym udało się to uchwycić przeraziło wielu internautów.

Autorką fotografii jest niejaka Mikaela Long, która zdjęcie śpiącej na głowie siostrzenicy umieściła na swoim koncie na Twitterze. Na chwilę obecną doczekało się ono ponad 117 tysięcy reakcji oraz przeszło 56 tysięcy dalszych udostępnień.

Reklama

Fotografia jest naprawdę dziwna. Wszystko ze względu na pozycję jaką przyjęło śpiące dziecko, znajdujące się na głowie, z nogami wspartymi o poręcz łóżeczka.

"To moja pierwsza opieka nad dzieckiem i nie wiem gdzie popełniłam błąd, ale moja siostrzenica śpi właśnie na głowie. Powinnam zadzwonić do jej rodziców czy do egzorcysty" - takim komentarzem opatrzyła zdjęcie Mikaela.

Fotografia wywołała w sieci spore poruszenie. Widok śpiącej na głowie dziewczynki przestraszył wielu internautów, którym od razu przypomniał się słynny horror "Paranormal Activity" i cała masa podobnych filmików, na których widać dziwnie zachowujące się dzieci, rzekomo opętane przez złe moce.

Zapytana o wszystko matka dziecka ucięła jednak wszelkie spekulacje. Kobieta przyznała w jednym z wywiadów, że jej córce już od jakiegoś czasu zdarza się zasypiać w takiej pozycji. Nie zmienia to jednak faktu, że jest ona naprawdę dziwna.

Co o tym wszystkim sądzicie? Zaobserwowaliście kiedyś coś podobnego u waszych dzieci albo u dzieci znajomych? Może sami spaliście też w dziwnych pozycjach, gdy byliście mali? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Duch w sypialni? To wideo podzieliło internautów

Duchy, opętania, egzorcyzmy. Wymysł Hollywood czy przerażająca prawda?

300-letnie zwłoki otwierają oczy. To wideo przeraża i zastanawia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | zdjęcia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje