Dziecko łapie palec doktora w trakcie porodu! - wideo

Trudno w to uwierzyć, ale ta historia wydarzyła się naprawdę. Doktor Sawyer z Arizony sam nie mógł wyjść z podziwu po tej sytuacji. W trakcie porodu mała Nevaeh złapała palec lekarza, będąc jeszcze w łonie swojej matki!

Alicia i Randy – rodzice dziewczynki, mimo że przygotowywali się do porodu, nigdy nie wpadliby na to, że coś takiego może się wydarzyć. Doktor Sawyer też był zaskoczony całą sytuacją.

Reklama

Kiedy Nevaeh była wyciągana z macicy matki, obecny przy porodzie tata nagle usłyszał wołanie lekarza. „Złapała mnie za palec” – krzyczał. Randy szybko zareagował i zrobił zdjęcie, które wywołało furorę w internecie.

Co ciekawe to Alicia jest profesjonalnym fotografem. Zdjęcie, które podbiło internet zrobił jednak jej mąż. Para dostała mnóstwo ofert od osób zainteresowanych kupnem zdjęcia, ale nie zdecydowała się na jego sprzedaż.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że imię dziewczynki, czyli Nevaeh, czytane wspak daje słowo Heaven, czyli niebo. Co o tym sądzicie? Słyszeliście kiedyś o podobnych historiach w czasie porodu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: poród | dziecko

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje