Dzieciaki z BBC powracają! Znów skradły tacie całe show!

86 milionów wyświetleń na samym Facebooku, dalsze przeszło 17 milionów na kanale BBC na YouTubie i tysiące kopii, które zalały internet - za sprawą jego dzieci o Robercie Kelly'm usłyszał chyba cały świat. Historia maluchów, które przerwały występ taty w telewizji doczekała się ciągu dalszego.

Po viralowym sukcesie filmiku ze swoim udziałem Robert Kelly, jego dzieci oraz ich matka, którą początkowo wzięto za opiekunkę, znów pojawili się razem w telewizji.

Reklama

Profesor Nauk Politycznych Uniwersytetu w Pusan miał dzięki temu okazję poopowiadać o tym jak nagranie zmieniło życie jego najbliższych oraz przedstawił swoją rodzinę: 8-miesięcznego synka Jamesa, 4-letnią Marion i żonę Jung-a Kim.

Pan Robert Kelly odniósł się także do spekulacji internautów, że zapewne nie wstał z krzesła, gdy do pokoju wkroczyła jego córka, ponieważ miał na sobie tylko górną część garnituru. Co powiedział na ten temat? Obejrzycie całe nagranie, a się dowiecie!

Jak można się domyślać w trakcie rozmowy, którą możecie obejrzeć poniżej, dzieciaki znów skradły tacie całe show! Trzeba przyznać, że są one bardzo energiczne!

Zobacz również:

Niespodziewani goście na antenie BBC! To wideo podbiło internet!

Nauczyciel to ich dobry kumpel! Tak się z nim witają! - wideo

Chciała pochwalić się tańcem, ale jej mama skradła całe show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | dzieci | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje