Dwa niezwykłe porody. Bliźniaki przyszły na świat w roku 2016 i 2017!

Narodziny dziecka to dla rodziców zawsze wyjątkowy moment. W przypadku tych dwóch par był on taki z jeszcze kilku innych powodów. Po pierwsze dlatego, że na świat przyszły bliźniaki, a po drugie dlatego, że w obu rodzinach jedno z dzieci urodziło się w roku 2016, a drugie już w 2017!

Do pierwszego ze specyficznych porodów doszło w Glendale w stanie Arizona, gdzie na świat na przełomie 2016 i 2017 roku przyszło dwóch synów Holly i Brandona Shay'ów - Sawyer oraz Everett. Pierwszy z nich urodził się 31 grudnia 2016 roku o godzinie 23:50, natomiast drugi 11 minut później, już w roku 2017.

Reklama

Poród chłopców miał miejsce w szpitalu Banner Health. Ze względu na jego wyjątkowy charakter, Sawyer figuruje w dokumentach placówki jako ostatni noworodek, który przyszedł na świat w roku 2016 i choć ma brata bliźniaka to z uwagi na to, że urodził się on w roku 2017 można stwierdzić, że jest tym młodszym z dwójki rodzeństwa.

"Everett jest po prostu uparty i dlatego postanowił doczekać do północy" - powiedział dziennikarzom Brandon Shay, ojciec bliźniaków, które jak się okazuje różni nie tylko rok urodzenia, ale także fakt, że są bliźniakami dwujajowymi. Chłopcy nieco różnią się od siebie wyglądem oraz charakterem - Sawyer jest cięższy, a Everett wyższy i bardziej energiczny.

Chłopcy z Glendale nie byli jednak co ciekawe jedynymi, którzy przyszli na świat w taki wyjątkowych okolicznościach. Podobnie było w przypadku synów pary z Utah, Huyen Nguyen i Nick'a Criddle'a. Pierwszy z nich, James, urodził się 31 grudnia 2016 roku o godzinie 23:59, natomiast drugi, Matthew, 1 stycznia 2017 roku, minutę po północy.

W obu przypadkach bliźniaki przyszły na świat zdrowe, a szczęściu rodziców nie było końca. Trudno się jednak temu dziwić. Takie narodziny to naprawdę coś niezwykłego. Słyszeliście kiedyś o podobnych przypadkach? Jeżeli tak, koniecznie dajcie nam o nich znać.

Zobacz również:

Dzielny 2-latek ratuje swojego brata bliźniaka! - wideo

Maluch przebrany za lwa zaskoczył prawdziwego króla zwierząt! - wideo

Nowotwór nie odebrał jej woli walki. Wróciła silniejsza i wciąż tańczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje