Duch na huśtawce? To wideo daje do myślenia

Jakiś czas temu Scotty Denton wybrał się ze swoimi dziećmi na plac zabaw. Kiedy jednak dotarł z nimi na miejsce, wydarzyło się coś na tyle dziwnego, że dzieci zupełnie straciły ochotę na zabawę. Mężczyzna nagrał wszystko na wideo.

Tę wizytę na placu zabaw rodzina Scotty'ego zapamięta do końca życia. Wszystko za sprawą huśtawki, która mimo tego, że nikt na niej nie siedział poruszała się tak, jakby ktoś jednak się na niej huśtał. Mężczyzna widząc coś tak niesamowitego po raz pierwszy w życiu, nie zastanawiając się długo rozpoczął transmisję na Facebooku, dzięki której to niezwykłe zajście udało się utrwalić na wideo:

Reklama

Co o tym sądzicie? Czy na wideo udało się nagrać ducha jak sugerują niektóre wpisy pod materiałem? Wierzycie w ogóle w duchy czy raczej opowieści o nich wkładacie między bajki? Czekamy na wasze komentarze. Oryginalne nagranie znajdziecie tutaj.

Jeżeli zainteresował was ten materiał koniecznie sprawdźcie też artykuł o najsłynniejszych mitycznych potworach. Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje