Drinki rodem z serialu „Gra o tron”! Dosłownie!

Też nie możecie się już doczekać nowego sezonu „Gry o tron”? Jeżeli jesteście osobami pełnoletnimi, mamy dla was coś, co zdecydowanie umili wam czas oczekiwania na kolejne odcinki serialu – drinki inspirowane najważniejszymi rodami, które się w nim pojawiają. Ich autorką jest Marysia Banach z bloga gruszkazfartuszka.pl. Sprawdźcie koniecznie jej przepisy!

Marysia prowadzi swojego bloga od 7 lat, od momentu, w którym zaczęła się jej przygoda z gotowaniem. Jak sama przyznaje, była to dla niej historia z cyklu "od zera do bohatera", bo gdy przed laty poznawała tajniki gotowania zdarzało się jej jeszcze przypalać wodę na herbatę.

Reklama

Lata ćwiczeń, wypełnione eksperymentowaniem z jedzeniem oraz udziałami w kilkudziesięciu warsztatach i pokazach kulinarnych sprawiły jednak, że dziś woda się już nie przypala, a blogerka z Poznania robi w kuchni naprawdę fantastyczne rzeczy.

Chcecie dowodów? Proszę bardzo! Marysia jako wielka fanka serialu "Gra o tron" jakiś czas temu postanowiła stworzyć drinki inspirowane najważniejszymi rodami, które pojawiają się zarówno w serii "Pieśni lodu i ognia", jak i w serialu stacji HBO.

W ten sposób powstały drinki Stark, Lannister, Tully, Baratheon, Tyrell, Greyjoy oraz Targaryen. Brzmi zachęcająco, co? Kiedy przyglądamy się składnikom, z których przygotowano poszczególne trunki dochodzimy do wniosku, że muszą one smakować jeszcze lepiej!

Jesteście ciekawi z czego je przyrządzono? Zapraszamy na kolejną stronę...

Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | seriale

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje