Cyfrowy Polsat bezwzględny dla pirata. Na transmisjach zarobił 250 tysięcy!

Osoby udostępniające w sieci nielegalne transmisje nie są już dłużej nietykalne. Nadawcy i policja są coraz skuteczniejsi w ich łapaniu. Przekonał się o tym pewien mieszkaniec Wałbrzycha, którego dopadł Cyfrowy Polsat.

26-letni mieszkaniec Wałbrzycha dorobił się całkiem pokaźnej sumy prowadząc transmisję m.in. z walka MMA, wyścigów Formuły 1 oraz z meczów piłkarskich.

Reklama

Rozprowadzany przez niego sygnał należał do Cyfrowego Polsatu, a także do platformy nc+. Nielegalny proceder na przestrzeni roku wzbogacił konto mężczyzny w sumie o 250 tysięcy złotych.

26-latek nie pozostał jednak bezkarny. Do sądu trafił akt oskarżenia w jego sprawie skierowany przez Cyfrowy Polsat. Prokuratura dysponuje teraz konkretnymi danymi i dokładnie wie ile mężczyzna zarobił na swojej działalności w każdym kolejnym miesiącu. Przykładowo we wrześniu 2013 roku było to 70 tysięcy złotych, a w marcu 2014 roku 50 tysięcy złotych.

Prokuratora rejonowa w Wałbrzychu postawiła mężczyźnie dwa zarzuty, dotyczące nielegalnego sprzedawania w sieci sygnału z odpłatnych transmisji oraz prania brudnych pieniędzy, jako że 26-latek próbował utrudnić namierzenie go i przesyłał pieniądze między różnymi kontami bankowymi. Po tym, gdy jego działalność wyszła na jaw, mężczyźnie grozi teraz od 6 do 8 lat więzienia.

Zobacz również:

Policja zatrzymała mężczyznę, który transmitował KSW na Facebooku

Fala fałszywych konkursów zalała Facebooka. Trzeba na nie uważać!

E-papieros wybuchł mu w ustach! Stracił przez niego kilka zębów!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska | telewizja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje