Choinka i dyskoteka z lat 90.! Te nagrania przenoszą w czasie!

25 lat temu życie wyglądało nieco inaczej niż teraz. Nie było internetu, smartfonów oraz wielu innych rzeczy, bez których obecnie nie wyobrażamy sobie codzienności. Klimat tamtych lat przypominają poniższe nagrania, na których widać jak w latach 90. bawiła się młodzież.

W latach 90. hitem na imprezach szkolnych była piosenka Pauli Abdul "Rush, Rush", do której każdy odważny chłopak prosił najładniejsze dziewczyny do wolnego. Wszyscy nieśmiali stali wtedy pod ścianą czekając na koniec przytulańca. 

Reklama

Kiedy DJ puszczał coś szybszego na parkiet zazwyczaj wychodziły same dziewczyny. Chłopcy mieli czapki założone tył na przód, gdyż był to wtedy hit ściągnięty z amerykańskich seriali. Dziewczyny nie ubierały się wyzywająco, nie miały również ekstrawaganckich makijaży. 

Poniższe nagranie przedstawia kolejną dyskotekę z 1992 roku, tym razem nie jest to jednak dyskoteka szkolna. Na niej króluje polski przebój disco polo "Bo pocałunek".

Widać, że ludzie bardzo dobrze się na nich bawią. Wszystko wygląda zupełnie inaczej niż obecnie. Chcielibyście cofnąć się do tamtych czasów i przeżyć taką zabawę jeszcze raz?

Zobacz również:

11 niezapomnianych rzeczy z lat 90.!

Ich pierwszy taniec stał się hitem internetu!

Chciała pochwalić się tańcem, ale jej mama skradła całe show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | wideo | lata 90.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje