Chciał zgwałcić konia. Właśnie usłyszał wyrok

W grudniu ubiegłego roku Mariusz P. próbował wykorzystać seksualnie konia ze stadniny w Janowie Podlaskim. Sąd właśnie wydawał wyrok w jego sprawie.

Do zdarzenia doszło w połowie grudnia 2015 roku. Mariusza P. w jednym z boksów przyłapał stróż pilnujący stadniny. Mężczyzna stał w nim półnagi i próbował wykorzystać seksualnie jednego z koni krwi arabskiej. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że miał ze sobą różne akcesoria.

Reklama

Wyrok w sprawie wydał Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Mariusz P., który dobrowolnie poddał się karze, został zobowiązany do zapłacenia grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych oraz do przekazania 1 tysiąca złotych na rzecz fundacji Pegasus, opiekującej się chorymi końmi.

Na komputerze Mariusza P. policjanci znaleźli oprócz tego nielegalne oprogramowanie, przez co mężczyzna również otrzymał grzywnę, która w połączeniu z powyższymi wynosi 3,5 tysiąca złotych. Doliczając do tego koszty sądowe oszacowane na 2,4 tysiące złotych, Mariusz P. zapłaci w sumie za swój wybryk 5,9 tysiąca złotych. Wyrok w jego sprawie jest prawomocny. O całej sprawie poinformował "Dziennik Wschodni".

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Zobacz również:

Poszukiwała go policja. Ukrył się w zmywarce do naczyń

Koniec z żerowaniem na lokatorach? Oni chcą powiedzieć temu dość

Sportowcy z Trójmiasta wspierają kobiety walczące z rakiem piersi

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje