Była w dramatycznym stanie, ale udało się ją uratować!

Gdy po tą bezdomną suczkę wałęsającą się po ulicach Aten przyjechała chcącą jej pomóc grupa wolontariuszy, zwierzę było tak wystraszone, że ostatkiem sił zaczęło przed nią uciekać. W końcu jednak pozwoliło sobie pomóc i dziś wygląda już zupełnie inaczej!

Kiedy członkowie organizacji Save a Greek Stray przyjechali po suczkę była ona w tak fatalnym stanie, że jej pysk wyglądał jakby był skamieniały. Zwierzę było oprócz tego bardzo wychudzone i z trudem się poruszało. Pozostawało też wobec ludzi niezwykle nieufne, jednak wolontariuszom ostatecznie udało się je zabrać ze sobą.

Reklama

Suczce nadano imię Petra, co po grecku oznacza "kamień" i czule się nią zaopiekowano. Z czasem zwierzę wróciło do sił i zaczęło ufać ludziom, którzy je uratowali. Przemianę Petry pokazuje poniższe wideo. Oglądając je aż ciężko uwierzyć, że to to samo zwierzę:

Odmieniona, szczęśliwa i wesoła Petra czeka teraz na nowy dom oraz osoby, które należycie się nią zajmą. Gdybyście akurat czytali nas z Grecji albo mieli możliwość i ochotę ściągnąć ją do siebie, podajemy adres mailowy organizacji Save a Greek Stray, z którą należy kontaktować się w tej sprawie: info@saveagreekstray.com.

Całe szczęście, że są jeszcze na świecie ludzie, którym nie jest obcy los opuszczonych zwierząt. Od razu przypomniała się nam podobna historia z Polski, której bohaterka także zaopiekowała się bezdomnym psem. Więcej przeczytacie o tym tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSY (Park Jae-Sang) | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje