Bohaterowie tego mema to Polacy. Jeden z nich zrobił ogromną karierę!

Ta wiadomość może być dla was sporym zaskoczeniem, no chyba że już o tym wiedzieliście. Bohaterowie tego słynnego mema to Polacy, a jeden z nich zrobił naprawdę oszałamiającą karierę.

Czterej chłopcy z tego mema stali się swojego czasu sławni na całą Polskę. Żartującym sobie z nich komentarzom internautów i ironicznym obrazkom, takim jak m.in. ten powyżej, nie było końca. Jak się okazuje słynni informatycy to Polacy, a jeden z nich - ten bez okularów - zrobił karierę, której pozazdrościć może mu niejeden śmieszek.

Reklama

Mowa o pochodzącym ze Stalowej Woli Tomaszu Czajce, który po studiach na Uniwersytecie Warszawskim oraz na amerykańskim Purdue University w latach 2007-2013 roku pracował w Google, a od 2014 roku pracuje dla firmy SpaceX, której prezesem i założycielem jest słynny miliarder Elon Musk, przez wiele osób porównywany do znanego z serii o Iron Manie Tonego Starka.

SpaceX pracuje obecnie m.in. nad wysłaniem na Marsa swoich bezzałogowych statków Dragon, a także nad statkami załogowymi, które w przyszłości umożliwiłyby ludzkości dalszy podbój kosmosu.

Tomasz Czajka komputerami interesował się od dziecka. Pierwsze sukcesy odnosił jeszcze za czasów szkolnych, zwyciężając w rozmaitych konkursach informatycznych. Później były zwycięstwa w coraz bardziej prestiżowych zmaganiach, tj. m.in. TopCoder, za który Tomasz Czajka otrzymał 50 tysięcy dolarów. Sukcesy zaowocowały angażem w Google, skąd w 2014 roku informatyk z Polski przeniósł się do słynnego przedsiębiorstwa Elona Muska.

Z tego co udało się nam ustalić, pozostali bohaterowie popularnych memów, choć nie zrobiło się o nich aż tak głośno jak o Tomaszu Czajce, także poradzili sobie w życiu całkiem dobrze. Jak tak o tym myślimy dochodzimy do wniosku, że swoją postawą odpowiedzieli śmiejącym się z nich internautom w najlepszy możliwy sposób. Brawo panowie! Świetna robota!

Zobacz również:

11 faktów, które sprawią, że poczujesz się staro

Całe dzieciństwo w jednym teledysku. To wideo przenosi w czasie

21 najlepszych tekstów z dzieciństwa. Sprawdź, czy je pamiętasz!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: memy | Polska | śmieszne obrazki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje