Bezinteresowność wciąż istnieje! Naprawdę!

Historie tych osób potwierdzają, że nawet w świecie pełnym pogoni za pieniędzmi i wygodnym życiem, można spotkać się z bezinteresownym czynieniem dobra. Nie bez powodu bardziej doceniamy czyny niż słowa.

Pielęgniarka z duszą artystki

Reklama

Holly Chirstensen przez długi czas była pielęgniarką na oddziale onkologicznym. W zeszłym roku córeczka ich znajomych zachorowała na raka. Pielęgniarka wykonała dla niej z włóczki specjalne włosy a’la Roszpunka. Dziewczynce tak się spodobały, że kobieta postanowiła rozpocząć niesamowity projekt, w którym tworzy dla chorych dzieci wyjątkowe peruki.

Fryzjer z wielkim sercem

Nasir Sobhani nie jest zwykłym fryzjerem. Mężczyzna pracuje sześć dni w tygodniu i swój jedyny wolny dzień spędza pracując za darmo na ulicy i strzygąc bezdomnych. Robi to w każdym tygodniu!

Uratowała cielątko przed deszczem

Ta słodka dziewczynka zaprosiła do swojego domu małego cielaczka, bo nie chciała, żeby zmoknął na deszczu. Kiedy jej mama zastała zadowoloną dwójkę w środku, była delikatnie mówiąc zaskoczona. Córka racjonalnie wyjaśniła jej jednak w czym rzecz. Deszcz to deszcz. Jeszcze by się przeziębił!

Dowiedz się więcej na temat: dobro | pomoc

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje