74-letni milioner znów zaczyna szalone poszukiwania. Kogo szuka tym razem?!

Sir Benjamin Slade to 74-letni brytyjski milioner, o którym zrobiło się głośno gdy rozpoczął poszukiwania partnerki. Ze swoim nietypowym, ale dla wielu na pewno kuszącym ogłoszeniem zwrócił się do kobiet z całego świata! Teraz szuka współlokatora! Czy tym razem mu się uda?


Reklama

W swoim pierwszym ogłoszeniu mężczyzna zabrał się za poszukiwania żony. Nie zważał na pochodzenie ani wykształcenie wybranki, liczyło się dla niego jedynie to, by była ona zdrowa, wysoka, szczupła i w odpowiednim wieku, gdyż marzeniem 74-latka jest posiadanie dziedzica! W zamian za urodzenie mu potomka oferował zamieszkanie w XII-wiecznym zamku ze służbą i pławienie się w luksusie do końca życia. Arystokrata jakiś czas temu rozwiódł się ze swoją 50-letnią żoną Bridget, gdyż uznał, że kobieta jest już zbyt stara, by móc urodzić mu syna! 

Doborem partnerki dla sir Benjamina zajmował się wynajęty przez niego specjalny sztab, który prowadził wstępną selekcję. Po tym etapie kilka wybranych kobiet spotkało się z milionerem sam na sam. Sir Benjamin deklaruje, że mimo zaawansowanego wieku jest płodny i witalny. Zmienił nawet tryb życia i dietę, by być jak najlepiej przygotowanym do poczęcia spadkobiercy. 

Niestety, próby znalezienia nowej małżonki jak na razie się nie powiodły. Sir Benjamin nie przestaje jednak zaskakiwać swoimi ogłoszeniami i obecnie poszukuje współlokatora! Z powodu epidemii koronawirusa, która znacznie uszczupliła zasoby finansowe ekscentrycznego arystokraty, Sir Benjamin Slade poszukuje współlokatora do swojej Maunsel House, pochodzącej z XIV wieku rezydencji w Somerset. Koszt najmu to 20 tysięcy funtów miesięcznie. Jednakże tak jak w przypadku poszukiwań nowej Pani Slade, kandydaci muszą spełniać nietypowe wymogi arystokraty - "żadnych lewaków i Marksistów" - podkreśla w swoim ogłoszeniu. "Mogą natomiast przynieść tyle wina, ile chcą, o ile będzie ono wysokiej jakości i będę mógł je pić" - dodaje.

Co myślicie o jego ogłoszeniach? Czy poszukiwania współlokatora do bajecznej willi pójdą tak źle jak poszukiwania nowej małżonki? Czy tym razem mu się uda?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: milioner | żona | współlokator | poszukiwania

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje