6 wysp, które może kupić ktokolwiek

Marzyłeś kiedyś o własnej, bezludnej wyspie, na której można byłoby się zaszyć i odciąć od codziennego życia? Jak się okazuje wcale nie jest to takie niemożliwe do zrealizowania. Wszystko zależy od głębokości twojego portfela i upodobań. Poniższe wyspy są w tym momencie wystawione na sprzedaż.

Wyspa Paloma - Panama - 380 000 dolarów

Wyspa nie jest wielkich rozmiarów. Ma jednak wszystko, czego potrzeba, aby odciąć się od świata. Znajdują się na niej piękne plaże, czysta woda i ze względu na klimat także wiele egzotycznych i imponujących roślin.

Biała Wyspa, Granada, Karaiby - 5 500 000 dolarów

Reklama

Ta przepiękna wyspa jest idealna, żeby odciąć się od świat. Piękne widoki gwarantowane. Otaczająca wyspę rafa koralowa stanowi istny raj, zwłaszcza dla osób lubiących nurkowanie.

Wyspa Petra - Nowy Jork, USA - cena do uzgodnienia

Wyspa z lotu ptaka kształtem przypomina serce. Znajduje się zaledwie 15 minut drogi helikopterem od Nowego Jorku. Domy, które się na niej znajdują zostały zaprojektowane przez znanego architekta - Franka Loyda White’a. Wyspa ma także specjalne, małe lądowisko dla samolotów.

Little St. George’s Caye - Belize (Ameryka Centralna) - 1 600 000 dolarów

Dwie piękne plaże nietknięte przez ludzką rękę. Do tego krystalicznie czysta woda z widocznym dnem. Ta wyspa przyciąga do siebie niczym magnes.

Belle Lune - Ontario, Kanada - 1 690 000 dolarów

Wyspa znajduje się blisko parku narodowego. Z okien domu rozchodzi się piękny widok na pobliskie jezioro.

Ballast Key, Floryda, USA - 15 800 000 dolarów

Na wyspie znajduje się uroczy domek z pięcioma sypialniami oraz specjalna fabryka do odsalania wody z morza. W tym urokliwym miejscu można zapomnieć o upływającym czasie obserwując przypływy i odpływy morza.

Czytaj więcej:

Co można kupić za 300 tysięcy w różnych krajach świata?

Ci tubylcy doczekali się swojego konta na Facebooku!

To, co można kupić w tych automatach mocno cię zaskoczy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bezludna wyspa | kupno wyspy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje