300-letnie zwłoki otwierają oczy? To wideo przeraża i zastanawia

W Meksyku dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Jakiś czas temu pisaliśmy o figurze Jezusa otwierającej oczy. Tym razem sprawa dotyczy 300-letnich zwłok pewnej dziewczynki, która rzekomo zrobiła to samo. Tak to przynajmniej wygląda na nagraniu pewnego turysty, który miał być świadkiem niezwykłego zdarzenia.

Do zarejestrowanej na nagraniu sytuacji doszło w Katedrze w Guadalajarze. Zwiedzający ją turysta w pewnym momencie zatrzymał się przy przeszklonej trumnie, w której znajdowały się 300-letnie zwłoki pewnej dziewczynki. Po kilkunastu sekundach wydarzyło się coś, czego zupełnie się nie spodziewał:

Reklama

Legenda głosi, że zwłoki należą do dziewczynki, która przed 300 laty chciała przystąpić do pierwszej komunii wraz ze swoimi przyjaciółmi, lecz zabronił jej tego ojciec. Mimo jego zakazu dziecku udało się przyjąć sakrament, lecz rozwścieczony ojciec w nerwach dźgnął je za to nożem. Mieszkańcy miasta mieli wówczas zabrać zwłoki dziewczynki, zabalsamować je i umieścić w kościele na pamiątkę jej tragicznej śmierci.

Jak to zawsze bywa w przypadku tak kontrowersyjnych materiałów, prawdziwość nagrania tym razem również została zakwestionowana przez internautów, którzy ponownie podzielili się na dwa obozy. Część z nich twierdzi, że nagrania nie dało się sfałszować, podczas gdy druga strona uważa, że było to jak najbardziej możliwe, a wideo to zwykły fake i szukanie rozgłosu.

Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Komu przyznajecie rację? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Figura Jezusa otwiera oczy. Cud czy zwykły żart?

Słynni jasnowidze i prorocy oraz ich przepowiednie

Wypadek? Zamach? Nie, to tylko Japończycy łapią Pokemony

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | zjawiska paranormalne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje