16-latka szukała drogi do restauracji. Padła ofiarą brutalnego gwałtu

Historie takie jak ta po prostu odbierają mowę. Dzieją się jednak naprawdę i sprawiają, że czasem traci się wiarę w ludzkość.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem pewnej 16-latki doszło w mieście Ramsgate w hrabstwie Kent. Dziewczyna wracając do domu po spotkaniu ze znajomymi zatrzymała się przy grupce mężczyzn i zapytała ich o drogę do restauracji.

Reklama

Ci widząc, że 16-latka znajduje się pod wpływem alkoholu zaoferowali swoją pomoc, odprowadzili ją w miejsce, o które pytała, lecz zamiast zostawić ją w restauracji, zabrali dziewczynę do mieszkania znajdującego się nad nią, gdzie wielokrotnie wykorzystali ją seksualnie.

Po wszystkim jeden z napastników wyprowadził ją na zewnątrz i zostawił samą na ulicy. 16-latkę znalazła pewna kobieta, która zabrała ją do domu.

Policji dosyć szybko udało się zidentyfikować sprawców przestępstwa. Okazali się nimi 37-letni właściciel lokalu Tamin Rahani, 20-letni Shershah Muslimyar, 24-letni Rafiullah Hamidy oraz nastolatek, którego personaliów z racji wieku nie ujawniono. Sprawa znajduje się w toku.

Zobacz również:

Transmitowali zbiorowy gwałt na Facebooku. Ofiara miała 15 lat

Odebrała sobie życie przez hejt w sieci. Te zdjęcia mają dać ludziom do myślenia

Ta sesja prawie skończyła się dla niej tragicznie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje