11 faktów, które sprawią, że możesz poczuć się staro

Te fakty zdecydowanie nie poprawiają. Wszystko dlatego, że dobitnie uświadamiają nam upływ czasu. Żeby nie popaść w depresję, potraktujcie je jako ciekawostki. Pamiętajcie też o jednym: wiek to tylko cyferki, ważne, by zawsze czuć się młodo!

1. Chłopiec z czekoladek Kinder ma już 21 lat

Zastanawialiście się kiedyś, co słychać u chłopca, którego twarz widnieje na słynnych kinderkach? Już wyjaśniamy - Josh Bateson ma dziś 21 lat i studiuje w Londynie. Wrzuca też sporo zdjęć na swojego Instagrama, którego śledzi ponad 128 tysięcy osób.

2. Kevin skończył 36 lat i zdążył nieźle narozrabiać

Reklama

Wszyscy pamiętają go jako uroczego i pomysłowego malca. Tymczasem odtwórca roli Kevina, Macaulay Culkin, 26 sierpnia br. skończył już 36 lat. Od czasu, gdy zrobił prawdziwą furorę dzielnie stawiając czoła dwóm drobnym złodziejaszkom, zdążył też już nieźle narozrabiać i sam wejść w konflikt z prawem, wskutek uzależnień od leków, narkotyków i alkoholu.

3. Pierwsza część przygód Harrego Pottera skończy niedługo 15 lat

Premiera filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" odbyła się dokładnie 4 listopada 2001 roku. Odtwórca roli tytułowego Harrego, Daniel Radcliffe, miał wówczas raptem 12 lat.

2001 rok był generalnie udanym rokiem w historii kina. Swoje premiery miały wtedy jeszcze inne kultowe produkcje, m.in. pierwsza część "Shreka" i pierwsza część "Władcy Pierścieni", czyli "Drużyna Pierścienia".

4. Dziecko z Teletubisiów to już dorosła kobieta

21-letnia obecnie Jess Smith miała zaledwie 9 miesięcy, gdy jej twarz znalazła się w jednym z najbardziej znanych seriali telewizyjnych dla dzieci. Dziewczyna postanowiła się ujawnić, zachęcona do tego przez znajomych ze studiów, którzy dowiedzieli się o wszystkim jako pierwsi. Za swoją rolę mała Jess otrzymała od producentów serialu gażę w wysokości 250 funtów oraz kosz zabawek. Jesteście ciekawi jak dziecko z Teletubisiów wygląda obecnie? Zobaczcie w takim razie tę fotkę:

5. Córka Eminema na studiach

Haillie Mathers, córkę Eminema, znają chyba wszyscy fani amerykańskiego rapera. A to dlatego, że poświęcił jej kilka swoich kawałków, m.in. "Haillie's song" czy też "Mockingbird". Być może nie jesteście tego świadomi, ale Haillie zdecydowanie nie jest już małą dziewczynką. Córka Eminema ma 20 lat, jakiś czas temu skończyła szkołę średnią i rozpoczęła studia.

Dowiedz się więcej na temat: lata 90. | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje