XI. Nie porzucaj - ta kampania na rzecz zwierząt jest naprawdę mocna

Zwierzęta także mają swoje uczucia, choć niektórzy ludzie zdają się o tym zapominać. Dosadnie uświadamia to zrealizowana przez organizację Karmimy Psiaki kampania XI. Nie porzucaj, w ramach której powstała przejmująca sesja zdjęciowa z udziałem m.in. Nataszy Urbańskiej i Rafała Maślaka.

Los niektórych zwierząt, w tym zwłaszcza psów i kotów, bywa czasem tragiczny - gdy znudzą się swoim właścicielom, lądują na śmietnikach, są wyrzucane z jadących samochodów lub porzucane w lesie. Zjawisko to przybiera na sile zwłaszcza w okresie wakacyjno-urlopowym, gdy niektórzy ludzie nie mając co zrobić ze swoim zwierzęciem przed wyjazdem, decydują się go pozbyć.

Reklama

Brutalność takiej sytuacji doskonale widać na zrobionej w ramach kampanii XI. Nie porzucaj sesji zdjęciowej z udziałem Nataszy Urbańskiej, Rafała Maślaka, Kamili Szczawińskiej oraz Sylwii Nowak. Jej zapowiedź mogliśmy niedawno zobaczyć na kanale organizacji Karmimy Psiaki na YouTubie:

Choć forma przekazu może szokować, naszym zdaniem jest ona jak najbardziej adekwatna do skali zjawiska. Być może materiał ten da niektórym ludziom do myślenia i zrozumieją oni, że zwierzęta to nie zabawki, które - gdy się znudzą - można tak po prostu wyrzucić. Zachęcamy was do udostępnienia tego materiału, by z kampanią XI. Nie porzucaj udało się dotrzeć do jak największej liczby osób.

Jeżeli chcielibyście wesprzeć akcję organizacji Karmimy Psiaki możecie zrobić to tutaj.

Zobacz również:

Zauważyła ruszający się na drodze worek. Jego wnętrze ją zszokowało

Ryzykując życiem uratował od śmierci ponad tysiąc osób

Była w dramatycznym stanie, ale udało się ją uratować

Więcej materiałów o zwierzętach znajdziecie oprócz tego na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje